link822

Kiireltkuivav krunt aerosoolvärv, mis on mõeldud parema nakkumise tagamisega plastikpindadele. Sobib polüpropüleeni, polüstereeni, vaikude, PVC, klaasfiibri ja vinüülplastikute kruntimiseks.   Plastic primer ohutuskaart (.pdf 0,2Mb) Tootekategooriad: Kiireltkuivav krunt aerosoolvärv, mis on mõeldud parema nakkumise tagamisega plastikpindadele. Sobib polüpropüleeni, polüstereeni, vaikude, PVC, klaasfiibri ja vinüülplastikute kruntimiseks.   Plastic primer ohutuskaart (.pdf 0,2Mb) Tootekategooriad:
link822
link822
link822
sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers.
link822 link822

link822

Kiireltkuivav krunt aerosoolvärv, mis on mõeldud parema nakkumise tagamisega plastikpindadele. Sobib polüpropüleeni, polüstereeni, vaikude, PVC, klaasfiibri ja vinüülplastikute kruntimiseks.

 


pdf Plastic primer ohutuskaart (.pdf 0,2Mb)
Tootekategooriad:
link822
Parimad lahendused värvimisel. Vaata lähemalt tootekataloogi ja leia endale lähim müügikoht.

Tööstusvärvid
RUST - OLEUM +MATHYS on üle 250 aasta tootnud värve ja panustanud uute toodete väljaarendamisse, et  pakkuda parimaid lahendusi värvimisel

Tootekataloog
MATHYS toodangust põhilise osa moodustavad veebaasil värvid nii metalli, puidu, katuste jt. värvimiseks. Vaata ka epoksiidvärve põrandatele!

Müügikohad
Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas, Võrus, Viljandis, Põlvas,  Põltsamaal, Haapsalus, Elva, Vändras, Paides ja Jõgeval

Kontakt
Tööstusvärvid OÜ
Heki 5, Tartu, 50115,
Fax. 7341142, tel +372 5062407,

www.colorworld.ee copyright © 2020 Tööstusvärvid OÜ