link806

Spetsiaalvärv loob naturaalse ja kauakestva kivi välimuse ja tekstuuri. Sobib puidu, metalli, krohvi, savi ja emailimata keraamika värvimiseks.Kasutada sisetöödel.   Stone ohutuskaart (.pdf 0,2Mb) Tootekategooriad: Spetsiaalvärv loob naturaalse ja kauakestva kivi välimuse ja tekstuuri. Sobib puidu, metalli, krohvi, savi ja emailimata keraamika värvimiseks.Kasutada sisetöödel.   Stone ohutuskaart (.pdf 0,2Mb) Tootekategooriad:
link806
link806
link806
sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers.
link806 link806

link806

Spetsiaalvärv loob naturaalse ja kauakestva kivi välimuse ja tekstuuri. Sobib puidu, metalli, krohvi, savi ja emailimata keraamika värvimiseks.Kasutada sisetöödel.

 


pdf Stone ohutuskaart (.pdf 0,2Mb)
Tootekategooriad:
link806
Parimad lahendused värvimisel. Vaata lähemalt tootekataloogi ja leia endale lähim müügikoht.

Tööstusvärvid
RUST - OLEUM +MATHYS on üle 250 aasta tootnud värve ja panustanud uute toodete väljaarendamisse, et  pakkuda parimaid lahendusi värvimisel

Tootekataloog
MATHYS toodangust põhilise osa moodustavad veebaasil värvid nii metalli, puidu, katuste jt. värvimiseks. Vaata ka epoksiidvärve põrandatele!

Müügikohad
Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas, Võrus, Viljandis, Põlvas,  Põltsamaal, Haapsalus, Elva, Vändras, Paides ja Jõgeval

Kontakt
Tööstusvärvid OÜ
Heki 5, Tartu, 50115,
Fax. 7341142, tel +372 5062407,

www.colorworld.ee copyright © 2020 Tööstusvärvid OÜ